KADIOĞLU TRAKTÖR ARKASI TIRPAN MAKİNASI MİSİNALI

İzmir, Turkey
Mart 29, 2019
Görülme sayısı 1304
Fiyat: 6750 ₺
Makine türleri: Tırpan Makineleri
Yakıt: Dizel
Satıcı tipi: Sahibinden
Takas: Hayır
Kullanım Durumu: Kullanılmış
Açıklama:

Kadıoğlu  traktör arkası tırpan makinası. Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılan traktör tırpanları meyve bahçeleri ve bağlar için ideal çözümdür.

Kadıoğlu traktör arkası tırpan makinası, ağaçların ya da bağların sıra altlarında büyüyen yabancı otların zehir ($$Sherbisit$$) atmadan, çapa yapmadan kesilmesi için İtalyan Orizzonti tarafından tasarlanmış bir makinadır. Standart motorlu tırpan misinalarıyla aynı olan misinası her yerde bulunabilir ve yeni misina beslemesi kolaydır. Gereksiz ayrıntılardan kaçınılarak tasarlanmış traktörle hidrolik çalışan ot bağ bahçe ot biçme ataşmanı uzun yıllar hizmet edebilecek bir sağlamlıktadır.

Kuyruk milinden güç almaz, traktör rölantideyken çalışır
Traktör tırpanı traktör hidroliğiyle çalışır. Kuyruk mili boştadır. Traktör tırpanı ile ot biçerken traktöre gaz vermeye gerek olmadığı için minimum yakıt tüketimiyle çalışır.

Traktör tırpanı misina beslemesi nasıl yapılır?

Özel anahtarı yardımıyla traktör tırpanı'nın misina tambur somunu sökülür. Misina, misina kıvavuzuyla misina kanalından içeri alınır ve sarma koluyla sarılır. Tek seferde toplamda 100 metre misina sarılır.

Tamburdan dışarıya çıkmış olan misina kısaldığında ise tamburun ucundaki somun gevşeltilerek tambur koluyla saat yönünün tersine çevrilir ve tamburda sarılı olan misina'nın tambur dışına çıkması sağlanır. Birkaç saniye içerisinde misina uzatılmış olur.

Traktör tırpanı ağaçlara zarar verir mi?
Traktör tırpanı tamburu yaylıdır ve ekipman ağaca temas ettiğinde geriye doğru saklanır. Tırpan misinaları dikey eksende toprağa çarparak çalışır. Misinaların ağaca temas ettiği durumlarda misinalar dikey olarak döndüğü için misina ağaç gövdesine sert bir biçimde çarpmaz ve hasar bırakmaz.

İletişim bilgileri
İlan Etiketleri:      

Yeni Yorum Gönder

Mesaj yolla
Giriş Yapmak Zorunludur
Teklif yolla
Giriş Yapmak Zorunludur
Report This Listing
Login Required